Balandžio 22 d. 10 klasės mokiniai prisijungė prie Švietimo mainų paramos fondo iniciatyvos – sodinti „Erasmus+“ mišką. Prie iniciatyvos prisijungė apie 130 švietimo bendruomenės atstovų – mokiniai, studentai, mokytojai, profesinių mokyklų atstovai. Širvintų rajone, Žaliosios girininkijoje, buvo atkurta apie 2,5 hektaro miško. Čia pasodinta apie 5800 eglių ir 800 juodalksnių sodinukų.
Kiekvienas pasodintas medis – laiškas ateičiai. Vakar dešimtokai parašė ne po vieną tokį laišką. ![]()


