Balandžio 17 dieną mūsų pagrindinės mokyklos šeštokai: Viltė, Austėja, Viktorija ir Jonas kartu su mokytoja Lina ir mokinio padėjėja Diana vyko į Ukmergės „Šilo“ progimnaziją, kur įvyko ypatingas susitikimas su Prancūzijos ambasadore Lietuvoje Lucie Stepanyan bei Prancūzų instituto Vilniuje direktoriumi Pascal Sliwanski.
Mūsų mokyklos šeštokai susirinkusiuosius pradžiugino išskirtiniu pasirodymu – savo prisistatymą jie perteikė dainuodami prancūziškai. Nors kalbos mokosi dar tik nuo šio rugsėjo, mokiniai drąsiai ir kūrybiškai parodė, kiek jau spėjo išmokti, sujungdami kalbą, muziką ir nuoširdų bendravimą su publika.
Pasirodymui jaukumo suteikė pačių parengta dainelė – jos žodžius sukūrė prancūzų kalbos mokytoja Lina, muziką – muzikos mokytoja Nijolė, o mokiniai ją atliko grodami ukulėlėmis. Šis muzikalus prisistatymas neliko nepastebėtas – jis patiko ir pačiai ambasadorei.
Ambasados atstovai šiltai bendravo su mokiniais, domėjosi jų veiklomis, pasidžiaugė jų pasirinkimu mokytis prancūzų kalbos.
Tokios patirtys ne tik ugdo kalbinius gebėjimus, bet ir pasitikėjimą savimi, kūrybiškumą bei domėjimąsi kitų šalių kultūromis.
Merci ir bravo mūsų mokiniams!


