Virvės traukimo varžybos

Balandžio 16 d. Ukmergės stadione vyko Ukmergės rajono mokyklų virvės traukimo varžybos. Varžybose dalyvavo penkios komandos: Jono Basanavičiaus ir Antano Smetonos gimnazijos, Dukstynos,, Siesikų ir Taujėnų pagrindinės mokyklos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo antrąją vietą. Sveikiname!