Kovo 25 d. mūsų mokykloje lankėsi bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė.
Ji su mokiniais kalbėjosi apie saugų eismą, priminė, kaip atsakingai elgtis kelyje bei kokias apsaugos priemones būtina dėvėti važiuojant dviračiu ar paspirtuku ![]()
![]()
Dėkojame už naudingą ir svarbią informaciją!
