Kovo 21 dieną penktos klasės mokiniai aplankė Lietuvos nacionalinį dramos teatrą, kuriame žiūrėjo spektaklį pagal Astridos Lindgren kūrinį „Ronja plėšiko duktė“. Mokiniai pirmą kartą lankėsi dramos teatre ir dėkoja lietuvių kalbos mokytojai Natalijai Kriščiūnienei už suorganizuotą išvyką.

