SAVAITĖ BE PATYČIŲ

Kovo 16-20 d. darželinukai ir 1-10 klasių mokiniai dalyvavo trumpalaikiame projekte: „Savaitė be patyčių“.

❇️ Vaikai aiškinosi, kas yra patyčios, koks elgesys mus džiugina, o koks skaudina. Per dorinio ugdymo ir kitas pamokas, klasės valandėlių metu mokiniai diskutavo, kaip kurti teigiamus santykius su aplinkiniais ir kaip stabdyti netinkamą elgesį tarp bendraamžių. Stebėjo ir analizavo edukacinius filmus apie patyčias.

❇️ Mokiniai atliko įvairias kūrybines, edukacines veiklas skatinančias draugišką, pagarbią ir saugią klasės atmosferą.

❇️ Kūrė plakatus tema „Be patyčių“ ir surengė plakatų parodą mokykloje. Tiek mažesni, tiek vyresni rašė vieni kitiems laiškus ir dėjo juos į dėžutę „Ačiū/atsiprašau“.

☀️ Kovo 20 – ąją minėjome pasaulinę Dauno sindromo dieną. „Saulyčių“ dieną ir vaikai, ir mokytojai, ir kiti mokyklos darbuotojai mūvėdami skirtingas kojines išreiškė palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu.

Etikos mokytoja Jurgita Padolskienė