Laimės dienos paminėjimas

Kovo 20-ąją minima Tarptautinė laimės diena. Šia proga mokiniai buvo pakviesti susimąstyti – kas jiems yra laimė.

😇Užsiėmimų metu buvo atliekamos kūrybinės užduotys – „konstruojama“ laimė. Kiekvienas mokinys savitai perteikė, iš ko ji susideda. Daugumai laimė – tai namai, šeima ir draugai. Taip pat buvo įvardyti įvairūs pomėgiai, pavyzdžiui, žvejyba. Kai kuriems mokiniams laimė siejosi su meile, Lietuva ar gyvūnais, o kiti džiaugsmą atrado paprastose kasdienėse akimirkose. Pradinių klasių mokiniai savo laimę piešė piešiniuose.

😊Vėliau mokiniai pristatė savo darbus, įvardijo, kas jų manymu, daro žmogų laimingą, ir svarstė, ko dar galėtų trūkti iki pilnos laimės. Tai skatino ne tik kūrybiškumą, bet ir empatiją, gebėjimą pažvelgti į kitą žmogų.

🥳Diskusijų metu mokiniai dalijosi mintimis, aptarė skirtingus požiūrius į laimę, mokėsi išklausyti vieni kitus ir gerbti skirtingas nuomones.

😆Ši diena ne tik suteikė daug gerų emocijų, bet ir priminė, kad laimė kiekvienam yra savita, o dalijimasis ja ją dar labiau sustiprina.

Veiklas organizavo socialinė pedagogė Sabina Aukštuolienė ir visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą ugdymo įstaigose, Vida Peldžienė.