Kovo 19 dieną vyko konkursas „Aš ir policija“. Mūsų mokyklos komanda Rugilė Stackevičiūtė 7 kl., Gabija Sabulytė 8 kl., Arminas Milius 9 kl., Augantas Jackūnas 9 kl. puikiai pasirodė ir užėmė garbingą II vietą konkurse.

Kovo 19 dieną vyko konkursas „Aš ir policija“. Mūsų mokyklos komanda Rugilė Stackevičiūtė 7 kl., Gabija Sabulytė 8 kl., Arminas Milius 9 kl., Augantas Jackūnas 9 kl. puikiai pasirodė ir užėmė garbingą II vietą konkurse.
