Mokykloje lankėsi Ukmergės Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyr. specialistas Arminas Balnys. Jis 1-2 kl. mokiniams papasakojo apie gaisrų pavojų ir kaip elgtis kilus gaisrui. Mokiniai smalsiai klausė, sužinojo daug naudingų patarimų ir išgirdo visus atsakymus į pateiktus klausimus.
