PRANCŪZIJOS DIENA MOKYKLOJE

Kovo 18 dieną mokykloje šurmuliavo smagi „kelionė“ į Prancūziją – su žaidimais, iššūkiais ir, žinoma, gardžiais atradimais!

4–5 klasių mokiniai keliavo per skirtingas stoteles:

🗼 statė Eifelio bokštą iš konstruktorių;

⚽ išbandė savo taiklumą futbolo užduotyse;

🎨 kūrė bendrą meninį koliažą;

🔍 ieškojo piešiniuose pasislėpusių prancūziškų daiktų.

Netrūko ir juoko, ir azarto – ypač viktorinos metu, kur mokiniai drąsiai demonstravo žinias apie Prancūziją.

Didelio dėmesio sulaukė ir „prancūziškas pusryčių kampelis“, kuriame mokiniai ragavo prancūzišką bagetę su sviestu ir uogiene. 🥖

AČIŪ 6 klasės mokiniams (kurie jau nuo rugsėjo mokosi prancūzų kalbos) – be jūsų pagalbos ši kelionė nebūtų buvusi tokia smagi! 👏

Džiaugiamės mokinių smalsumu, aktyvumu ir puikia nuotaika!