Kovo 18 dieną mokykloje šurmuliavo smagi „kelionė“ į Prancūziją – su žaidimais, iššūkiais ir, žinoma, gardžiais atradimais!
4–5 klasių mokiniai keliavo per skirtingas stoteles:
statė Eifelio bokštą iš konstruktorių;
išbandė savo taiklumą futbolo užduotyse;
kūrė bendrą meninį koliažą;
ieškojo piešiniuose pasislėpusių prancūziškų daiktų.
Netrūko ir juoko, ir azarto – ypač viktorinos metu, kur mokiniai drąsiai demonstravo žinias apie Prancūziją.
Didelio dėmesio sulaukė ir „prancūziškas pusryčių kampelis“, kuriame mokiniai ragavo prancūzišką bagetę su sviestu ir uogiene. ![]()
AČIŪ 6 klasės mokiniams (kurie jau nuo rugsėjo mokosi prancūzų kalbos) – be jūsų pagalbos ši kelionė nebūtų buvusi tokia smagi! ![]()
Džiaugiamės mokinių smalsumu, aktyvumu ir puikia nuotaika!




