Kovo 11-ąją Taujėnų miestelyje šventė visi – ir maži, ir jauni, ir labiau paūgėję. Šventė prasidėjo trumpu minėjimu prie miestelio centre esančio Laisvės paminklo, o vėliau persikėlė į mokyklos aktų salę. Nuotaikingą koncertą parengė mokyklos mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai. Su švente, Lietuva!


