Sausio 27 d. Ukmergėje vyko Ukmergės rajono kaimo mokyklų stalo teniso varžybos. Dalyvavo keturios berniukų ir dvi mergaičių komandos. Mūsų mokyklos berniukų ir mergaičių komandos iškovojo pirmąsias vietas. Komandose žaidė: Augantas Jackūnas, Vakaris Kačkus, Dominykas Mesonis, Gabrielė Kaziūnaitė, Dovilė Tauginaitė ir Gabija Sabulytė. Sveikiname!!!
