Spalio 14 dieną mūsų mokykla prisijungė prie Tarptautinės elektronikos atliekų dienos paminėjimo ir stebėjo įdomią edukacinę prezentaciją. #mesrusiuojam.lt
Mokiniai prisiminė, kodėl ir kaip reikia tinkamai rūšiuoti elektronikos atliekas, aptarė žiedinės ekonomikos principą bei suvokė, kad senos technologijos gali atgimti naujam gyvenimui. ![]()
Visi mažais žingsneliai galime siekti švaresnės ateities! ![]()
![]()





