Tris birželio dienas 9 klasės mokiniai dalyvavo praktiniuose pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursuose. Mokymus įgyvendino Ukmergės Vyčio šaulių kuopos šauliai. Mokiniai mokėsi suteikti pirmąją medicininę pagalbą, sužinojo palapinių statymo būdus, rišo mazgus, susipažino su šautuvais ir turėjo šaudymo pratybas. Vėliau devintokai naujus įgūdžius išbandė žygyje.
Dėkojame Ukmergės Vyčio 1002 šaulių kuopai už bendradarbiavimą ir prasmingą patirtį.



