Pilietiškumo pamoka

Gegužės 23 dieną Ukmergės bendradarbystės centre „Spiečius” vyko pilietiškumo pamoka, kurioje dalyvavo Taujėnų mokyklos 8-10 klasių mokiniai. Pamokoje mokiniai atliko įvairias užduotis: kūrė partijas, jų programas, kėlė kandidatus į mero postą. Pamoką mokiniams vedė Jaunųjų konservatorių lygos atstovai. Smagu ir svarbu mokytis demokratijos pagrindų.