Aktyvių mokinių skatinimas

Baigiantis mokslo metams, birželio 19-20 d., aktyviausi gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti edukacine išvyka į Druskininkus. Mokiniai aplankė Čiurlionio muziejų, plaukė laivu iš Druskininkų į Liškiavą, kur apžiūrėjo barokinę bažnyčią. Druskininkuose pasigrožėjo šokančiais fontanais, kėlėsi Lynų keliu per Nemuną, apžiūrėjo gamtos muziejų Girios aidas. Grįždami namo pasivaikščiojo Grūto parke, užlipo į Merkinės apžvalgos bokštą ir ant piliakalnio. Perlojoje pamatė aukščiausią paminklą Vytautui Didžiajam Lietuvoje, kurį kaip laisvės simbolį sovietinės valdžios atstovai ne kartą mėgino nugriauti, tačiau nepajėgė. Kelionė buvo turininga, įdomi ir smagi. Ji finansuojama iš gimnazijos Gabių mokinių rėmimo programos. Nuoširdžiai dėkojame programos rėmėjams Ramūnui Augliui, Rasai Radavičius, Rokui Galvonui, Algimantui ir Aldonai Širveliams.